Paykasa Nedir ?

blog

Paykasa Nedir ?

Paykasa İnternet ortamında “Elektronik para” olarak isim verilip kullanılmaya başlanmıştır.

Türkiye’de internet Kullanıcılarının E-ticaret ve diğer sitelerde Ödeme seçenekleri olarak kullandıkları bir kart’dır, Paykasa Kart’ın tek amacı internet ortamında kullanıcılara sorunsuz bir deneyim ve ödeme seçeneği sağlamaktır. Paykasa Kart internet ortamın’da Elektronik para olarak adlandırılan 16 haneli sanal karttır , internet e-ticaret , oyun , ve alışveriş sitelerinde kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler ve sizi güvenlik altına alır. ”Nasıl Alıır” hakkında bilgi sahibi olmak için adresinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu tek kullanımlık ödeme kartı, online ve telefonda yapacağınız alışverişlerde ihtiyacınız olan ekstra güvenliği sağlar. Ayrıca sanal ve tek kullanımlık bir kart olmasından dolayı, ilk kullanımdan sonra geçerliliğini yitirir, böylece kaybolma veya çalınma riski yoktur.

Nedir?

Paykasa ile 3 adım’da ödeme yapabilirsiniz Almış olduğunuz 16 kod ile aşağida belirttiğimiz gibi kart numaranızı ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz paykasa ödeme paykasa seçenek paykasa ödeme sonu Paykasa satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabileceğiniz Mobil ve Kredi kartı ile ödeme yöntemlerin’den yararlanabilirsiniz . bu firmaları bulmanız zaman alacaktır. Paykasa alabileceğiniz kart Değerleri; Paykasa Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 ,1000€ Belirtilen bu miktarları resmi bayilerimizden satın alabilirsiniz.

Yorumlar

 • paykasa

  Mehmet Bilgin

  Yorum Tarihi Mart 12, 2015 / Cevapla

  İnternet üzerinden alışverişimde kredi kartı bilgimi vermek istemiyordum. Paykasaa.org sayesinde sanal kart ile hızlı şekilde ödemelerimi gerçekleştirdim. Teşekkürler Paykasaa.org

  • paykasa

   Henry Perry

   Yorum Tarihi Mart 12, 2015 / Cevapla

   Başka ülkede yaşamama rağmen hızlı şekilde sanal kart aldım.

 • paykasa

  Sena Yılmaz

  Yorum Tarihi Mart 12, 2015 / Cevapla

  Facebook üzerindeki oyunlarda bakiyem bitti paykasaa.org sayesinde güvenli şekilde teslim aldım. Teşekkürler paykasaa.org

Sende Yorum Ekle