Paykasa Satın Al

paykasa satin al

Türkiye’nin yeni Elektronik parası Paykasa Kartı satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Türkiye’de bir ilk yaratan paykasaa.org sizlere piyasadaki diğer firma fiyatlarini karşılaştırıp en ucuz paykasa kartı satın almanızı sağlıyor.

Ödeme Seçenekleri Firmamız üzerinden Mobil ödeme ve Kredi kartı ile paykasa işlemlerinizi gerçekleştirememekteyiz, Resmi web sitesi olarak bunun için gerekli çalışmalarımızı başlattık ve Visa ve Mastercard bilgilerinizi girerek paykasa kod satın alma işlemlerini sistemimiz üzerinden en yakın zaman’da gerçekleştirebileceksiniz. Aşağidaki beğen butununu tıklayarak bizi takip edebilirsiniz , mobil ve kredi kartı ile ödeme sistemi aktif olunca size uyarı gelecektir, sizler için en uygun rakamları belirledik, sizde şimdi yapmanız gereken bu adımdan sonra sadece sitenin sağ alt köşesinde bulunan Müşteri temsilcisilerimizi ziyaret edip kartınızı firmamız’dan online olarak temin edebilirsiniz.

Paykasa ile 3 adım’da ödeme yapabilirsiniz Almış olduğunuz 16 kod ile aşağida belirttiğimiz gibi kart numaranızı ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz paykasa ödeme paykasa seçenek paykasa ödeme sonu Paykasa satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabileceğiniz Mobil ve Kredi kartı ile ödeme yöntemlerin’den yararlanabilirsiniz . bu firmaları bulmanız zaman alacaktır. Paykasa alabileceğiniz kart Değerleri; Paykasa Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 ,1000€ Belirtilen bu miktarları resmi bayilerimizden satın alabilirsiniz.

Yorumlar

 • paykasa

  Mehmet Bilgin

  Yorum Tarihi Mart 12, 2015 / Cevapla

  İnternet üzerinden alışverişimde kredi kartı bilgimi vermek istemiyordum. Paykasaa.org sayesinde sanal kart ile hızlı şekilde ödemelerimi gerçekleştirdim. Teşekkürler Paykasaa.org

  • paykasa

   Henry Perry

   Yorum Tarihi Mart 12, 2015 / Cevapla

   Başka ülkede yaşamama rağmen hızlı şekilde sanal kart aldım.

 • paykasa

  Sena Yılmaz

  Yorum Tarihi Mart 12, 2015 / Cevapla

  Facebook üzerindeki oyunlarda bakiyem bitti paykasaa.org sayesinde güvenli şekilde teslim aldım. Teşekkürler paykasaa.org

Sende Yorum Ekle